-Bu gizlilik ilkeleri Ertuğrulbey Dibek Kahvesi tarafından, Ertuğrulbey Dibek Kahvesi'nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

 

-Aşağıdaki maddeler www.ertugrulbey.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.

 

-İp adresinizi sunucularımızdaki sorunların  giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız. İp adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.

 

-Sitemizin kayıt formunda kullanıcılarımız iletişim bilgilerini ( isim, soyisim, adres, telefon ve Email adresi ... gibi ) doğru bir şekilde girmeleri gerekmektedir.

 

-Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamızca belirlenen ürünler hakkında bilgi ve kampanya haberlerini göndermek için kullanmaktayız.

 

-İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacaktır.

 

-Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sitemden kayıtlarını sildirebilirler.

 

-Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

 

-Bilgilerin tamamı kendi serverlerimizde toplanmakta.

 

-Ertuğrulbey Dibek Kahvesi yasal yaptırımlar ve mahkeme kararları dışında kesinlikle kişisel bilgilerinizi 3. şahıslarla paylaşmamayı taahhüt eder.

                                      

                                                                           Ertuğrulbey Özel Dibek Kahvesi

                                                                                   İBRAHİM NOYAN