Dibek Kahvesi 200gr
Dibek Kahvesi 200gr
Dibek Kahvesi Kutu 200gr

Dibek Kahvesi Kutu 200 gr (101)

Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)

ÖZEL KARIŞIMIMIZ. Farklı Bir Tat... 

 

Türk kahvesinin öğütülmesiyle ve çeşitli bitkilerin karışımıyla ayrıca dövülerek elde edilen dibek kahvesi yumuşak içimi ve ağızda bıraktığı hoş tat ile sıklıkla tercih edilen yöresel bir kahvedir. Günün her saat diliminde tüketilebilir, bitkisel içeriğinden dolayı hem tok tutma hem de sindirimi kolaylaştırma özelliği vardır. Brezilya Menşeili kahve çekirdekleri kullanılarak üretilmiştir. İçindekiler: öğütülmüş brezilya kahvesi, fındık aroması, süt tozu, kakule bitki tohumu, kakao. Serin ve rutubetsiz yerde ağzı kapalı bir şekilde muhafaza ediniz.

 

 

 

Dibek Kahvesinin Faydaları 

  • Kolesterole Faydası: Her gün düzenli olarak içildiğinde iyi kolesterolü artırır ve kötü kolesterolü dengede tutmaya yardımcı olur.
  • Mideye Faydası: Midenin rahatsız olmasını engelleyerek hazmı kolaylaştırır. Midenin daha hızlı çalışmasına etki eder ve yiyeceklerin sindirimden geçmesine yardımcı olur. Dibek kahvesi aynı zamanda tokluk hissi verir ve bu nedenle zayıflamaya yardımcı olur.
  • Sindirim Sistemine Faydası: Düzenli şekilde içildiğinde ya da ağır yemeklerden sonra tüketildiğinde mideyi rahat ettirdiği gibi sindiriminde hızlı olmasını sağlar ve hazımsızlık derdine son verir.
  • Cilde Faydası: Cilt güzelliği için düzenli tüketilmesi ve tortusu ile birkaç saniye yüzün ovulması yeterlidir. İçerdiği yağlar ve aroma ile cildi ve vücudu rahatlatırken aynı zamanda moral düzelmesi de sağlar.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR