Damla Sakızlı Dibek Kahvesi 200gr
Damla Sakızlı Dibek Kahvesi 200gr
Damla Sakızlı Dibek Kahvesi Kutu 200gr

Damla Sakızlı Dibek Kahvesi Kutu 200 gr (102)

Fiyat : ₺55,00(KDV Dahil)

DAMLA SAKIZIN TADINI ALACAKSINIZ.

 

Türk kahvesinin öğütülmesiyle ve çeşitli bitkilerin karışımıyla ayrıca dövülerek elde edilen dibek kahvesi yumuşak içimi ve ağızda bıraktığı hoş tat ile sıklıkla tercih edilen yöresel bir kahvedir. Günün her saat diliminde tüketilebilir, bitkisel içeriğinden dolayı hem tok tutma hem de sindirimi kolaylaştırma özelliği vardır. Brezilya Menşeili kahve çekirdekleri kullanılarak üretilmiştir. İçindekiler: öğütülmüş brezilya kahvesi, damla sakızı, süt tozu, kakule bitki tohumu, kakao. Serin ve rutubetsiz yerde ağzı kapalı bir şekilde muhafaza ediniz.

 

Dibek kahvesi hazmı kolaylaştırır,

Ağız kokusunu önler,

Hafızayı güçlendirir,

Mideyi çalıştırır,

Kanseri önler,

Parkinson hastalığının düşmanıdır,

Safra taşlarını yok eder,

Kolesterolü düşürür,

Ağrı kesicidir,

Cildi korur,

Sindirimi kolaylaştırır,

Tokluk hissi verir,

Depresyonu önler,

Şeker hastalığını oluşmadan önler,

Kolesterole Faydası: Her gün düzenli olarak içildiğinde iyi kolesterolü artırır ve kötü kolesterolü dengede tutmaya yardımcı olur.

Mideye Faydası: Midenin rahatsız olmasını engelleyerek hazmı kolaylaştırır. Midenin daha hızlı çalışmasına etki eder ve yiyeceklerin sindirimden geçmesine yardımcı olur. Dibek kahvesi aynı zamanda tokluk hissi verir ve bu nedenle zayıflamaya yardımcı olur.

Sindirim Sistemine Faydası: Düzenli şekilde içildiğinde ya da ağır yemeklerden sonra tüketildiğinde mideyi rahat ettirdiği gibi sindiriminde hızlı olmasını sağlar ve hazımsızlık derdine son verir.

Cilde Faydası: Cilt güzelliği için düzenli tüketilmesi ve tortusu ile birkaç saniye yüzün ovulması yeterlidir. İçerdiği yağlar ve aroma ile cildi ve vücudu rahatlatırken aynı zamanda moral düzelmesi de sağlar. 

Dibek kahvesi diğer farklı kahvelerden farklı şekilde hazırlanır, çekilerek yapılan diğer kahvelerin aksine dibek kahvesi dövülerek hazırlanır ve kendi yağı da içine katılır. Yumuşak bir içime sahip olan dibek kahvesinin zayıflamak başta olmak üzere bir çok faydası bulunuyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR